Menu
Your Cart

Veebilehte kasutades nõustute selle Privaatsuspoliitikaga. Kui te ei nõustu selle poliitikaga, palun, ärge kasutage seda veebilehte. OÜ „Kompozītmateriali“ jätab endale õiguse seda poliitikat igal ajal muuta. Kui jätkate OÜ „Kompozītmateriāli“ veebilehe kasutamist pärast muudatuste tegemist meie Privaatsuspoliitikas, kinnitab see teie nõustumist nende muudatustega.Privaatsuspoliitika

Meist

SIA „Kompozītmateriāli" asutati 2013. aastal ning käesolevaks ajaks oleme kasvanud Baltikumi ja Skandinaaviamaade suurimateks komposiitmaterjalide edasimüüjaks. Meie arengu eeltingimuseks on keskenduda meie lõpptarbijale eeskujuliku tehnilise toe pakkumisega tõhusate toodete valikus kavandatud toote valmistamiseks.

Meie ettevõttel on kaks struktuuri – Hulgi- ja jaestruktuur. Meie vahendusel oleme aidanud olemasolevatel jaeklientidele töötada välja tooteid meie tehnoloogia soovitustega ning täna on nad konkurentsivõimelised ettevõtted, mis ekspordivad kaupu välisturgudele.

Suurepärane asukoht Riias võimaldab meil jõuda klientideni ja eksportida kaupu Baltimaades ühe päevaga ja Skandinaavias 3 päevaga.

Meie professionaalne meeskond toetab alati teie suuri ja väikeseid projekte, jagades oma kogemusi ning pakkudes oma abi ja kõige tõhusamaid lahendusi Teie kavatsuste realiseerimiseks. Ostke meie juures ja saate kvaliteetseid tooteid!

Meist

Meist