Menu
Your Cart

Veebilehte kasutades nõustute selle Privaatsuspoliitikaga. Kui te ei nõustu selle poliitikaga, palun, ärge kasutage seda veebilehte. OÜ „Kompozītmateriali“ jätab endale õiguse seda poliitikat igal ajal muuta. Kui jätkate OÜ „Kompozītmateriāli“ veebilehe kasutamist pärast muudatuste tegemist meie Privaatsuspoliitikas, kinnitab see teie nõustumist nende muudatustega.Privaatsuspoliitika

VINÜÜLESTER VAIK

VINÜÜLESTER VAIK

Premium valik vinüülestervaikusid, mis on saadaval kahes mitmekülgses valikus: vinüülestervaigu infusioon ja vinüülestervaik käsitsi. Need vaigud, mis on loodud vastama komposiitmaterjalide tootjate erinevatele vajadustele, on loodud erakordse jõudluse, vastupidavuse ja kasutuslihtsuse tagamiseks.

Infusioonivinüülestervaik: vabastage meie infusioonivinüülestervaiguga täiustatud komposiittootmise potentsiaal. See vaik, mis sobib suurepäraselt selliste protsesside jaoks nagu vaakum-infusioon, vaigu ülekandevormimine ja muud madala rõhuga infusioonitehnikad, pakub tähelepanuväärseid omadusi, mis eristavad seda:

Voolu reguleerimine: saavutage täpne ja ühtlane vaiguvool läbi oma laminaadi, tagades põhjaliku immutamise ja vähendades tühimikke, muutes selle ideaalseks kvaliteetseks ja vähese jäätmega tootmiseks.

Suurepärane jõudlus: Infusioonivinüülestervaigul on suurepärased mehaanilised omadused, vastupidavus kemikaalidele ja suurepärane korrosioonikindlus, mistõttu on see valik nõudlike rakenduste jaoks, nagu mere-, ehitus- ja tuuleenergia.

Vähendatud heitkogused: meie infusioonvaik on loodud keskkonnasõbralikkust silmas pidades ning selle lenduvate orgaaniliste ühendite emissioon on madal, mis aitab kaasa puhtamale ja säästvamale tootmisprotsessile.

Käsitsi versiooniga vinüülestervaik: meie käsitsi versiooni vinüülestervaik rahuldab käsitsi pealekandmise meetodeid eelistavate tootjate vajadusi, pakkudes mitmeid eeliseid, mis hõlbustavad mitmekülgsust ja kontrolli:


Kasutuslihtsus: see vaik on loodud hõlpsaks kasutamiseks, võimaldades armeerimismaterjalide, nagu klaaskiud ja süsinikkiud, käsitsi immutamist, muutes selle sobivaks käsitsi paigaldamiseks ja lahtiseks vormimiseks.

Erakordne nakkuvus: saavutage tugev nakkuvus ja ühilduvus erinevate aluspindadega, tagades tugevate ja kauakestvate komposiittoodete loomise.

Kiire kõvenemisaeg: kiire kõvenemistsükliga aitab meie käsitsi valmistatud vinüülestervaik säästa aega ja muuta tootmisprotsessi sujuvamaks, vähendades seisakuid.

Mitmekülgsed rakendused: olenemata sellest, kas toodate kohandatud osi, laevakomponente või tööstusseadmeid, on see vaik kohandatav paljude rakenduste jaoks.

Miks valida meie vinüülestervaigud?

Kvaliteedi tagamine: hangime oma vaigud usaldusväärsetelt tootjatelt, tagades ühtsed ja kvaliteetsed tooted, mis vastavad tööstusstandarditele.

Tehniline tugi: meie kogenud meeskond on valmis pakkuma juhiseid ja tuge, aidates teil valida teie konkreetsete projektinõuete jaoks ideaalse vaigu.

Kohandamine: pakume kohandamisvõimalusi, et kohandada vaigu omadusi vastavalt teie projekti vajadustele, tagades soovitud tulemuste saavutamise.

Konkurentsivõimeline hinnakujundus: pakume konkurentsivõimelisi hindu kvaliteedis järeleandmisi tegemata, muutes suure jõudlusega vinüülestervaigud kõigile kättesaadavaks.

Jõudlust ja mitmekülgsust pakuvad meie infusioonivinüülester ja käsitsi valmistatud vinüülestervaigud. Ükskõik, kas eelistate infusiooni täpsust või käsitsi pealekandmise mugavust, meie vaigud on loodud teie komposiitmaterjalide vajaduste rahuldamiseks kvaliteetse, töökindluse ja kasutuslihtsusega. Tutvuge meie valikuga juba täna ja kogege erinevust ise.

VINÜÜLESTER VAIK

Vinüülestervaik infusiooniks

vinüülestervaik - Infusioonivinüülestervaik

Model: POLIMAL VE - 3MM
POLIMAL VE-3MM on kõrge viskoossusega vaik, mis on mõeldud klaaskiust, süsinikkiust ja kevlarist laminaatide valmistamiseks. Eelkõige kasutades RTM ja infusiooni meetodit. On kiirendatud vinüülestril põhinev vaik, mida iseloomustavad head paigaldamise omadused - kiire imendumine klaaskiukangasse või..
36.30€
Maksudeta:30.00€
POLIMAL VE - 2MM 220 kg
Pre-Order
Model: POLIMAL VE - 2MM
POLIMAL VE-2MM kasutatakse konstruktsioonikindlate komponentide tootmiseks. Vinüülestrivaigul on kõrge keemiline vastupidavus ja seda saab kasutada koos klaaskiust kanga, süsinikkiust kanga, polümeerbetooni tootmisega jne.POLIMAL VE-2MM on mõeldud toodetele, mis vajavad suurt keemilist vastupidavust..
1,397.55€
Maksudeta:1,155.00€
Tooted 1 kuni 2, kokku 2 tootest (1 lehekülge)