Menu
Your Cart

Veebilehte kasutades nõustute selle Privaatsuspoliitikaga. Kui te ei nõustu selle poliitikaga, palun, ärge kasutage seda veebilehte. OÜ „Kompozītmateriali“ jätab endale õiguse seda poliitikat igal ajal muuta. Kui jätkate OÜ „Kompozītmateriāli“ veebilehe kasutamist pärast muudatuste tegemist meie Privaatsuspoliitikas, kinnitab see teie nõustumist nende muudatustega.Privaatsuspoliitika

VINÜÜLESTER VAIK

VINÜÜLESTER VAIK

Vinüülestri vaik on komposiitmaterjal, mis oma omaduste poolest on polüestri ja epoksüüdvaigu vahepealne. Selle vaigu peamine eelis on võime neid ühendada mis tahes geelkattega.

Puuduseks võib nimetada vaigu kokkutõmbumisteguri, mis on väga lähedane polüestervaigule.

VINÜÜLESTER VAIK

VINÜÜLESTER VAIK

VINÜÜLESTER VAIK

Model: POLIMAL VE - 3MM
POLIMAL VE-3MM on kõrge viskoossusega vaik, mis on mõeldud klaaskiust, süsinikkiust ja kevlarist laminaatide valmistamiseks. Eelkõige kasutades RTM ja infusiooni meetodit. On kiirendatud vinüülestril põhinev vaik, mida iseloomustavad head paigaldamise omadused - kiire imendumine klaaskiukangasse või..
36.30€
Maksudeta:30.00€
POLIMAL VE - 2MM 220 kg
Pre-Order
Model: POLIMAL VE - 2MM
POLIMAL VE-2MM kasutatakse konstruktsioonikindlate komponentide tootmiseks. Vinüülestrivaigul on kõrge keemiline vastupidavus ja seda saab kasutada koos klaaskiust kanga, süsinikkiust kanga, polümeerbetooni tootmisega jne.POLIMAL VE-2MM on mõeldud toodetele, mis vajavad suurt keemilist vastupidavust..
1,397.55€
Maksudeta:1,155.00€
Tooted 1 kuni 2, kokku 2 tootest (1 lehekülge)