Menu
Your Cart

Veebilehte kasutades nõustute selle Privaatsuspoliitikaga. Kui te ei nõustu selle poliitikaga, palun, ärge kasutage seda veebilehte. OÜ „Kompozītmateriali“ jätab endale õiguse seda poliitikat igal ajal muuta. Kui jätkate OÜ „Kompozītmateriāli“ veebilehe kasutamist pärast muudatuste tegemist meie Privaatsuspoliitikas, kinnitab see teie nõustumist nende muudatustega.Privaatsuspoliitika

Tarne

Saadetistasude muudatused

Meie veebileht kasutab väga keerulist süsteemi teie otseostu tarnekulude arvutamiseks (suurus, kaal, kauba liik), nii et palume sisestada kohaletoimetamise aadress täpselt. Hind, mida näete makse kinnitamisel, on hind, mida maksate tarne eest. Kuna meie veebilehel saab osta erinevaid kaupu, mida transpordil käsitletakse ohtlike veostena, mõnikord leht võib arvutada transpordikulud valesti. Sel juhul võtame teiega ühendust.Tarneaeg Baltimaades

Väikeseid ühikuid saadame kiirkulleriga, milleks kulub 1 päev Lätis, Leedus ja Eestis. 3 - 5 Lääne-Euroopas ja 10 - 14 päeva väljaspool Euroopa mandrit. Tarneaeg võimaldab meil saata kaupu 28 päeva jooksul igale poole üle maailma.


Tellimuse vastuvõtmine OMNVIA pakiautomaadis

Tellija tellides näitab oma mobiiltelefoni numbri, mis saab vastu võtta SMS-sõnumeid.

Kui kauba kättesaamisel märgite – saata OMNIVA pakiautomaati, siis tellitud kaup tuleb välja võtta 7 kalendripäeva jooksul alates tellimuse hetkest. Kui kaupa ei võeta välja õigeaegselt, siis palun võtke meiega ühendust 5 tööpäeva jooksul.

Kui tellija ei ole tellimusel kommentaarides määranud ühtegi kindlat pakiautomaadi asukoha, kaup toimetatakse kohale tellija määratud lähima linna OMNIVA pakiautomaati.


OMNIVA pakiautomaatide asukohad


Tarne

Tarne