Menu
Your Cart

Veebilehte kasutades nõustute selle Privaatsuspoliitikaga. Kui te ei nõustu selle poliitikaga, palun, ärge kasutage seda veebilehte. OÜ „Kompozītmateriali“ jätab endale õiguse seda poliitikat igal ajal muuta. Kui jätkate OÜ „Kompozītmateriāli“ veebilehe kasutamist pärast muudatuste tegemist meie Privaatsuspoliitikas, kinnitab see teie nõustumist nende muudatustega.Privaatsuspoliitika

Polüestervaik

Polüestervaik

Oleme uhked, et pakume laia valikut esmaklassilisi polüestervaikusid, mis sobivad nii erahuvilistele kui ka äriklientidele. Meie pühendumus tipptasemele ja klientide rahulolu viib meid pakkuma vaiku, mis vastavad tööstusharu kõrgeimatele standarditele, tagades, et teie projektid on ülimalt edukad.

Polüestervaik: loovuse ehituskivid

Polüestervaigud on mitmekülgsed, suure jõudlusega materjalid, mida kasutatakse mitmesugustes rakendustes, alates keerukate kunstiteoste valmistamisest kuni tööstusstruktuuride tugevdamiseni. Mõistame oma klientide unikaalseid vajadusi, olenemata sellest, kas olete väikese projektiga tegelev huvijuht või ettevõte, mis vajab vaiku suurtes kogustes. Seetõttu pakume polüestervaiku nii väikestes pakendites kui ka trumlites, pakkudes paindlikkust ja mugavust kõigile oma klientidele.

Käsitöölistele ja kunstnikele

Meie väikesed polüestervaigupakid on meisterdajatele ja loomingulistele inimestele ideaalne valik. Need mugava suurusega konteinerid võimaldavad teil osta täpselt sellise summa, mida konkreetse projekti jaoks vajate. Ükskõik, kas töötate ehete, skulptuuri või kodukaunistusega, meie polüestervaigud aitavad teil oma ideid hõlpsalt ellu viia.

Korporatsioonidele ja tööstushiiglastele

Composite24-s mõistame, kui oluline on kvaliteetse polüestervaigu usaldusväärne tarnimine teie suuremahuliste toimingute jaoks. Seetõttu pakume polüestervaiku trumlites, mis võimaldab teil teha hulgioste vastavalt teie ettevõtte nõuetele. Meie trumlid on saadaval erinevates suurustes, et mahutada konkreetset nõutavat mahtu, tagades teie tootmisprotsesside pideva ja kuluefektiivse.


Miks valida meid?

Kvaliteedi tagamine: hangime oma polüestervaiku usaldusväärsetelt tootjatelt, tagades iga pakutava toote kõrgeima kvaliteedi ja järjepidevuse.

Mitmekülgsus: meie polüestervaigud on loodud mitmesugusteks rakendusteks, alates klaaskiust lamineerimisest kuni komposiittootmiseni, tagades, et need vastavad meie klientide erinevatele vajadustele.

Konkurentsivõimeline hind: pakume konkurentsivõimelist hinda nii väikepakkidele kui ka tünnidele, tagades, et saate oma investeeringu eest parima hinna.

Klienditugi: meie pühendunud tugimeeskond on alati valmis teid aitama tooteteabe, juhiste ja suurepärase teenindusega.

Kiire kohaletoimetamine: tähtsustame teie aega ja pakume tõhusaid tarnevõimalusi, tagades, et teie tellimused jõuavad teieni kiiresti.

Tutvuge meie laia polüestervaikude valikuga ja leidke oma vajadustele vastav toode. Olenemata sellest, kas olete kirglik harrastaja või ettevõtte hiiglane, oleme siin, et pakkuda teile polüestervaike, mis tugevdavad teie loovust ja aitavad kaasa teie edule.

Nautige polüestervaigu tipptaset ja valige oma usaldusväärseks tarnijaks composite24.ee. Ootame, et saame olla osa teie teekonnast, pakkudes teile vaiku, mis on teie järgmise meistriteose aluseks.

Polüestervaik

Polüestervaigu valamiseks

Polüestervaigud lamineerimiseks

Model: Polyester-1
Polüestervaik POLIMAL 143AWTP-1  + MEKP kõvendiPolüestervaik pakend sisaldab 1 kg vaiku + 2% kõvenditVaik formuleeritud klaaskiu lamineerimiseks, konstruktiivseteks töödeks, mahutite valmistamiseks, laevaehituses, autotööstuses, akrüülvannide valmistamisel.Polüestervaik ma..
9.32€
Maksudeta:7.70€
Model: Polyester-3
Polüestervaigud POLIMAL AWTP 143AWTP-1 + MEKP kõvendiPakend sisaldab 3 kg vaiku + 2% kõvenditVaik formuleeritud klaaskiu lamineerimiseks, konstruktiivseteks töödeks, mahutite valmistamiseks, laevaehituses, autotööstuses, akrüülvannide valmistamisel.Polüestervaigud madala s..
24.19€
Maksudeta:19.99€
Model: Polyester-4.7
Polüestervaik POLIMAL 143AWTP-1  + MEKP kõvendiPakend sisaldab 4.7 kg vaiku + 2% kõvenditVaik formuleeritud klaaskiu lamineerimiseks, konstruktiivseteks töödeks, mahutite valmistamiseks, laevaehituses, autotööstuses, akrüülvannide valmistamisel.Polüestervaik madala st..
36.30€ 39.93€
Maksudeta:30.00€
Model: POLIMAL T104WTP-LP 1kg
Polüester vormi vaik on eelnevalt kiirendatud tiksotroopiline vaik, mis on spetsiaalselt ette nähtud kiireks vormide kujundamiseks. Sellel vaigul puudub kokkutõmbumise või kahanemise omadused. See vaik täidetakse täiteainetega, mis vähendab klaaskiu mati kulu vormi kujundamisel. Pärast kõvenemist va..
8.95€
Maksudeta:7.40€
Model: POLIMAL T104WTP-LP 5kg
Polüester vormi vaik on eelnevalt kiirendatud tiksotroopiline vaik, mis on spetsiaalselt ette nähtud kiireks vormide kujundamiseks. Sellel vaigul puudub kokkutõmbumise või kahanemise omadused. See vaik täidetakse täiteainetega, mis vähendab klaaskiu mati kulu vormi kujundamisel. Pärast kõvenemist va..
72.60€
Maksudeta:60.00€
Model: MEKP
MEKP kõvendi polüester vinüülestervaikude ja geellakkide jaoks.Hind on näidatud 400g kõvendi kohta...
9.68€
Maksudeta:8.00€
Model: POLIMAL 143 AWTP
Polüestervaik POLIMAM 143 AWTP-1Pakend sisaldab 220 kg polüestrivaiku ilma kõvenditaPolüestervaik POLIMAL 143AWTP on ortoftaalhape küllastumata vaik madala stüreeni heitkogusega, mis on mõeldud märgkatmise ja pihustamise meetodiks. Selle polüestri madalad eksotermilised omadused ja kiire kõv..
961.95€
Maksudeta:795.00€
Model: POLIMAL1094AWTP-2
Hind on barreli kohtaMadala emissiooniga stüreenpolüestervaik märjaks pealekandmiseks ja pihustamiseks. Selle polüestervaigu madalad eksotermilised omadused ja kiire tahkumine muudavad selle kiireks ja kuluefektiivseks vahendiks komposiitkomponentide valmistamisel. POLIMAL 1094 AWTP-2 ortoftaalhappe..
968.00€
Maksudeta:800.00€
Model: POLIMAL 106RP
Polüestervaik POLIMAL 106RPPakendis 220 kg polüestrivaiku ilma kõvenditaPolümeerbetooni vaik POLIMAL 106RP on ortoftaalhape küllastumata vaik madala stüreeni heitkogusega, mis on ettenähtud polümeerbetooni toodete valmistamiseks. Selle polüestri madalad eksotermilised omadused ja kiire kõven..
968.00€
Maksudeta:800.00€
Model: POLIMAL 1058
Polüestervaik POLIMAL 1058Pakend sisaldab 220 kg polüestervaiku ilma kõvenditaPolüestervaik POLIMAL 1058 on DCPD (ditsüklopentadieen) happepõhine küllastumata vaik, millel on väga madal stüreeniheide ja madal kahanemine. Vaigul puudub iseloomulik terav lõhn. Neid vaiku kasutatakse laminaatide valmis..
1,022.45€
Maksudeta:845.00€
Model: TOOL+P
Polüester vormi vaik on eelnevalt kiirendatud tiksotroopiline vaik, mis on spetsiaalselt ette nähtud kiireks vormide kujundamiseks. Sellel vaigul puudub kokkutõmbumise või kahanemise omadused. See vaik täidetakse täiteainetega, mis vähendab klaaskiu mati kulu vormi kujundamisel. Pärast kõvenemist va..
336.38€
Maksudeta:278.00€
Tooted 1 kuni 11, kokku 11 tootest (1 lehekülge)