Menu
Your Cart

Veebilehte kasutades nõustute selle Privaatsuspoliitikaga. Kui te ei nõustu selle poliitikaga, palun, ärge kasutage seda veebilehte. OÜ „Kompozītmateriali“ jätab endale õiguse seda poliitikat igal ajal muuta. Kui jätkate OÜ „Kompozītmateriāli“ veebilehe kasutamist pärast muudatuste tegemist meie Privaatsuspoliitikas, kinnitab see teie nõustumist nende muudatustega.Privaatsuspoliitika

Klaasplast pihusti

Tõstes suure jõudlusega FRP seadmete tootmises latti kõrgemale, insenerid on loonud GRACO FRP dosaatorsüsteemi, mis on tehnoloogiliselt arenenud, vastupidav, kauakestev ja taskukohane. Nagu juba teate, ebapiisavalt vaiku katalüsaatoris võib laminaadis tekitada märgi punkte, mille tulemusena see kauem kuivab ja mõjutab detailide kvaliteeti. GRACO FRP dosaatoritega, Teil tagatakse järjekindel kiirus järjekindla kuivatamisega - tulemuseks tõuseb töökiirus ja kvaliteet.

Eelised

  • Kiiresti paigaldatav, nõuab paigaldamiseks vähem kui 1 minuti.
  • Säästab energiat, piirates segajate kiiruse ületamist.
  • Hoiab ära mootorite kiiruse ületamist, pikendades seadmete eluiga.

Rohkem informatsiooni telefonil +371 29112229 või saatke päring e-postile: info@kompozitmateriali.lv

Klaasplast pihusti

Vaiguga pihustusseade

Seadmed | COMPOSITE24

Model: GRACO-FRP
FRP-süsteemi saab kasutada hakitud klaaskiust laotatud hallitusseente rakendamiseks. See pakub täpset jaotamist suhtega ja hõlpsat üleminekut märjalt tükeldamisele. Materjalikulude madalaks hoidmiseks on süsteem välja töötatud nii, et see ei vaja hüppelistikut ning pumba eeltöötlemiseks on vaja väik..
10,285.00€
Maksudeta:8,500.00€
Model: FRP-GEL
Consistent ratio for a consistent cureEngineered with industry-proven Graco components, Graco FRP Systems provide you with a solution that is technologically advanced, durable and long-lasting. Graco's superior ratio control results in a consistent cure, which translates into higher quality part..
8,712.00€
Maksudeta:7,200.00€
Model: GRACO-RTM
A full line of solutions for resin transfer moldingResin transfer molding (RTM) is a closed mold manufacturing process. Finished parts are made by introducing polyester or vinyl ester resins into closed molds containing berglass, carbon or other reinforcements.Whether your process ..
16,940.00€
Maksudeta:14,000.00€
Tooted 1 kuni 3, kokku 3 tootest (1 lehekülge)