Menu
Your Cart

Veebilehte kasutades nõustute selle Privaatsuspoliitikaga. Kui te ei nõustu selle poliitikaga, palun, ärge kasutage seda veebilehte. OÜ „Kompozītmateriali“ jätab endale õiguse seda poliitikat igal ajal muuta. Kui jätkate OÜ „Kompozītmateriāli“ veebilehe kasutamist pärast muudatuste tegemist meie Privaatsuspoliitikas, kinnitab see teie nõustumist nende muudatustega.Privaatsuspoliitika

VAAKUMMATERJALID

Komposiitmaterjalide vakumeerimise eesmärk on muuta laminaat tugevamaks, tõmmates välja õhumullid, mis selle protseduuri tegemata jätmise korral kogunevad laminaadi sisemusse. Selles osas pakutakse ühekordsed vaakummaterjalid vakumeerimise ja infusiooni/RTM protsessideks.

VAAKUMMATERJALID

VAAKUMMATERJALID | COMPOSITE24

Model: TC42
Tensorgrip® TC42 on mõeldud infusiooniks. See toode on suure jõudlusega lahustipõhine polümeerliim survestatud kanistrisüsteemis. Tensorgrip® TC42 on spetsiaalselt loodud tugevdavate kiudude hoidmiseks vaigu infusiooniprotsessi ajal, ilma et see mõjutaks pinnaviimistlust või struktuuri terviklikkust..
8.23€ 9.68€
Maksudeta:6.80€
COMPOFIX Infusioonispray COMPOFIX Infusioonispray
Värske -20 %
Model: COMPOFIX FAST
Kiiresti kõvenev infusioonisprei COMPOFIX FAST.Seda aerosooli kasutatakse aramiidi, klaasi, süsinikkiudude ja koorekihtide või muude materjalide sidumiseks üksteisega, vormiga ja seda kasutatakse kanga tekstuuri tugevdamiseks kõndimise ajal. Enamasti kasutatakse seda liimi infusiooni eelselt või vai..
10.65€ 13.31€
Maksudeta:8.80€
Model: INFSP
10 m hind.Infusioonitoru võimaldab vaigul või õhul kergesti voolata läbi vakumeeritud laminaati. Infusioonitoru kasutatakse, asetades seda detaili perimeetril õhu väljaimemiseks või paigutatakse see detaili keskele, sõltuvalt valmistatavast osast ..
6.05€
Maksudeta:5.00€
infusioonipistik
Värske
Model: Infusion-Plug
Infusioonipistik on mõeldud infusiooniks. Infusioonipistik asetatakse vaakumkile alla, kus ülaküljele on kinnitatud vaakum-tihenduslintiga infusiooniülekanne. Infusioonipistikut saab kasutada korduvalt.Seda konnektorit saab kasutada ka märgade ja lihtsate tolmuimejate jaoks.Hind on 1 tk...
6.05€
Maksudeta:5.00€
Model: Insiets
Infusiooniekraan täidab vaigu transpordifunktsiooni infusiooniprotsessis. See tagab vaigu sujuva ülekandmise, pigistades laminaadist välja liigse õhu, et saada homogeenne materjal, milles pole liigseid õhumulle.Hind 1m2 infusiooniekraani kohtaLaius: 1400 mm..
2.60€
Maksudeta:2.15€
Model: MTI Valve
1 tk. hindMTI infusiooniklappKlapp paigaldatakse vaiku. See takistab vaigu kogunemise pealevoolu kohtades pealevoolu torude vahele. See täielikult reguleerib vaiku pealevoolu, mille tulemuseks on ühtlane kanga vaiguga küllastus kõikides kohtades, samuti takistab vaigu üleküllastumise. Tulemu..
18.15€
Maksudeta:15.00€
Model: MTI-H
1 m hindMTI infusioonitoruSee infusioonitoru erinevalt tavalistest spiraaltorudest on järgmine samm kvaliteetses infusiooni protsessis.Koosneb väljaimemise torust, mitte-kootud ja õhku-läbilaskvas membraanis. Sandwich konstruktsioon võimaldab optimeerida pumpamise protsessi kvaliteeti. S..
4.78€
Maksudeta:3.95€
Model: peelply
Peel Ply on õhuke kangakiht, mida tavaliselt kasutatakse välise kihina lamineerimise protsessis. See on mõeldud kuumutatud laminaadi järelejäänud vaigu koguse eemaldamiseks ja kergesti töödeldava ja puhta pinna saavutamiseks. See pind pärast kuumutamist on tavaliselt matt ja ei vaja mingit lisalihvi..
2.42€
Maksudeta:2.00€
Model: PRF1
1 m2 hindLaius: 1 mPerforeeritud kilet kasutatakse märgpaigaldamise/ vakumeerimise meetodil esimese kihina koos ventvillaga. Läbi perforeeritud aukude vaik voolab ventvilla, samas ventvill on mittekootud polüesterkangas, mis neelab liigset vaiku.   . ..
1.74€
Maksudeta:1.44€
Spiraalne pistik Spiraalne pistik
Värske
Model: Spiral-Plug
Infusiooni spiraalühendust kasutatakse infusiooniprotsessis. Infusiooni spiraalliitmik asetatakse vaakumkile alla, kus ülaküljele on kinnitatud vaakum-tihenduslint vaakumi ülekandetoru. Asetage infusioonitoru infusioonipistiku põhjale, mille kaudu õhk või materjal transporditakse. Infusiooni spiraal..
6.66€
Maksudeta:5.50€
Model: VAC-B-120
1 m hind.Laius: 120 cmPaksus: 75 µ Kiire ja mugavalt kasutatav vaakumkott pikkadele detailidele. Saab kasutada ka väikeste detailide tootmisel. Vaakumkotti saab kasutada polüester-, vinüülester, epoksüüdvaigu jms korral.·         ..
3.51€
Maksudeta:2.90€
Model: VACUUM TAPE
1 m2 hind.Laius: 1200 mmPaksus: 50 mikronitVaakumkilet kasutatakse õhumullide laminaadist väljaimemiseks ja vajalikku vaakumrõhu tagamiseks.Temperatuuripüsivus kuni 120 °C. (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||..
2.12€
Maksudeta:1.75€
Model: TC-SQZE
1 tk. hindSqueezee tagab täpset vaigu voolu doseerimist, samuti võimaldab lihtsalt lahti ühendada vaigu pealevoolu vaakuminfusioonis.Ideaalne kõikide torude lahtiühendamiseks Vajalik minimaalne jõud toru lahtiühendamiseks Täpne vaigu pealevoolu doseerimine ..
43.32€
Maksudeta:35.80€
Ventvill Ventvill
In Stock
Model: breather
Ventvillast kangal on kaks funktsiooni vakumeerimise protsessi ajal: esiteks, nagu nimigi ütleb vent - see tagab, et villas olev õhk vaakumkile all tagab õhutranspordi laminaadilt. Teine ventvilla funktsioon, see on neelata liigset vaiku, mis voolab välja laminaadist.Ventkangas on valmistatud p..
2.18€
Maksudeta:1.80€
Model: vtape
15 m lindi hindMastiksteip vaakumtihendustele. Kasutatakse õhu liikumise peatamiseks vaakumkile ja vormi vahel.Väga elastne ja sellega on lihtne töötada keerukate vormidega.(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arg..
9.68€
Maksudeta:8.00€
Model: Bag Connector
Need kõrgekvaliteedilised pistikud on kiire ja usaldusväärne vaakumkambrite ja vaakumfilteride ühendamiseks.Ühendus koosneb kahest osast, millest üks on paigutatud vaakumkotti ja teine - väljapoole. Vaakumkilfis on väike auk, mis ühendab toruava. Mõlemad pooled suruvad kummitihendi, pakkudes kindlat..
26.62€
Maksudeta:22.00€
Tooted 1 kuni 16, kokku 16 tootest (1 lehekülge)