Menu
Your Cart

Veebilehte kasutades nõustute selle Privaatsuspoliitikaga. Kui te ei nõustu selle poliitikaga, palun, ärge kasutage seda veebilehte. OÜ „Kompozītmateriali“ jätab endale õiguse seda poliitikat igal ajal muuta. Kui jätkate OÜ „Kompozītmateriāli“ veebilehe kasutamist pärast muudatuste tegemist meie Privaatsuspoliitikas, kinnitab see teie nõustumist nende muudatustega.Privaatsuspoliitika

KEVLAR KANGAD

KEVLAR KANGAD

In the category "KEVLAR FABRICS" you can buy more than 2 products, such as Kevlarkangas twill 173g/m2, Hübriidkangassüsinikkevlari twill 165g/m2.

KEVLAR KANGAD

KEVLAR KANGAD

KEVLAR KANGAD

Model: HYB165
Hübriidkanga twill kõige olulisemad omadused on selle löögikindlus ja mehaanilised võimed, mida pakub kevlarkiu kõrge venitustugevus, mida täiendab süsinikiud kanga jäikus, üheskoos luues kvaliteetseid laminaate.Seda kangast on soovitatav kasutada koos epoksüüdvaigu ja vinüülestri vaiguga.Laius:..
22.99€ 23.60€
Maksudeta:19.00€
Kevlarkangas plain 300 g/m2 Kevlarkangas plain 300 g/m2
Värske
Model: KEV300
Kevlari kangas on viis korda tugevam kui teras. Seda kangast on soovitatav kasutada koos epoksüvaigu ja vinüülestervaiguga.Põhijooned:Äärmiselt kõrge tugevusKergePaindlikkusKulumiskindlusKeemiline vastupidavusLöögikindlusKõrge temperatuuritaluvus (> 400 ° C)Kasutatakse laialdaselt erinevat tüüpi ..
36.30€
Maksudeta:30.00€
Model: KEV173
Kevlarkangas on suure tugevuse, kerge kaalu, elastne, kõrge hõõrdekindluse, keemilise vastupidavuse ja eriti kõrge temperatuuritaluvusega (> 400 °C). Kevlarkangas on üle 5 korra terasest vastupidavam. Seda kangast on soovitatav kasutada koos epoksüüdvaigu ja vinüülestri vaiguga.Laius: 1200mm ..
22.99€
Maksudeta:19.00€
Tooted 1 kuni 3, kokku 3 tootest (1 lehekülge)