Menu
Your Cart

Veebilehte kasutades nõustute selle Privaatsuspoliitikaga. Kui te ei nõustu selle poliitikaga, palun, ärge kasutage seda veebilehte. OÜ „Kompozītmateriali“ jätab endale õiguse seda poliitikat igal ajal muuta. Kui jätkate OÜ „Kompozītmateriāli“ veebilehe kasutamist pärast muudatuste tegemist meie Privaatsuspoliitikas, kinnitab see teie nõustumist nende muudatustega.Privaatsuspoliitika

Läbipaistvad pigmendid

Läbipaistvad pigmendid

Tere tulemast meie selgete epoksüvaigu pigmentvärvide dünaamilisse maailma! Suurendage oma vaigukunstlikkust meie suurepärase esmaklassiliste värvipigmentide kollektsiooniga, mis on spetsiaalselt koostatud kasutamiseks epoksü- ja polüestervaikudega. Kasutage meie mitmekesist läbipaistvate pigmentide valikut. Olenemata sellest, kas olete kogenud vaigukunstnik või isetegemise entusiast, meie kvaliteetsed värvained on loodud selleks, et luua suurepäraseid läbipaistvaid efekte, mis tõstavad teie loomingu esile.

Avastage värvispekter, mis võimaldab teil saavutada täiusliku varju, alates peentest toonidest kuni julgete ja erksate toonideni. Meie pigmente on lihtne kasutada, mis tagab sujuva integreerumise teie vaigusegusse, mille tulemuseks on iga kord veatu viimistlus. Meie läbipaistvad epoksüvaigu pigmendivärvid ei taga mitte ainult ülimat värvi, vaid säilitavad ka teie vaigu selguse, võimaldades keerukatel detailidel läbi paista. Lisage oma disainile sügavust ja mõõtmeid nende mitmekülgsete pigmentidega, mis ühilduvad nii epoksü- kui ka polüestervaikudega.

Ükskõik, kas loote ehteid, kunstiteoseid või kohandatud sisekujundusi, pakuvad meie selged pigmendid piiramatud võimalused. Viige oma vaiguprojektid keerukuse ja visuaalse atraktiivsuse uutesse kõrgustesse. Ostke meie kollektsiooni kohe ja laske oma kujutlusvõimel lennata meie selgete epoksüpigmentide lõputute värvivalikutega. Teie vaigulooming väärib ainult parimat ja me oleme siin, et tuua teie kunstilised visioonid ellu meie esmaklassiliste pigmentidega.

Läbipaistvad pigmendid

Läbipaistev pigment - komplekt Läbipaistev pigment - komplekt
Värske
Model: Pigment-dye-set
valge 30 g merevaik 30 g must 30g punane 30 g lilla 30g sinine 30g apelsin 30 g smaragd 30 g türkiissinine 30g roheline 30 g kollane 30g..
66.55€
Maksudeta:55.00€
Tooted 1 kuni 1, kokku 1 tootest (1 lehekülge)