Menu
Your Cart

Veebilehte kasutades nõustute selle Privaatsuspoliitikaga. Kui te ei nõustu selle poliitikaga, palun, ärge kasutage seda veebilehte. OÜ „Kompozītmateriali“ jätab endale õiguse seda poliitikat igal ajal muuta. Kui jätkate OÜ „Kompozītmateriāli“ veebilehe kasutamist pärast muudatuste tegemist meie Privaatsuspoliitikas, kinnitab see teie nõustumist nende muudatustega.Privaatsuspoliitika

Epoksiidvaik

Epoksiidvaik

Tutvuge meie epoksüvaikude kollektsiooniga saidil composite24.ee. Meie lai valik epoksüvaikusid on kohandatud vastama kõikidele teie käsitöö- ja komposiitide vajadustele, pakkudes võrreldamatut kvaliteeti ja mitmekülgsust.

Käsitsi paigaldatav epoksiid: täiustage oma käsitsi paigaldamise projekte meie esmaklassilise kvaliteediga epoksiidiga. Saavutage lamineerimisel suurepärane vastupidavus ja täpsus, olgu see siis mererakenduste, autoosade või kunstiteoste jaoks.

infusion epoksüvaigud: viige oma komposiidid meie infundeeritud epoksüvaikudega järgmisele tasemele. See vaik, mis on loodud optimaalseks niisutamiseks ja õhu eemaldamiseks, lubab tõhusaid ja usaldusväärseid tulemusi. Ideaalne kosmosekomponentide ja täiustatud komposiitprojektide jaoks.

Valatavad epoksüvaigud: kristallselge valuprojektide jaoks on meie läbipaistvad epoksüvaigud kogenud disainerite valik. Saavutage vapustavad mullivabad tulemused ehetel, lauaplaatidel ja kunstiteostel, mis nõuavad selgust ja täiuslikkust.

Saidil composite24.ee oleme pühendunud epoksüvaikude pakkumisele, mis parandavad teie nägemist. Valige meie spetsialistide valikust, et oma loominguline potentsiaal valla päästa. Ostke Epoxy Excellence'i kohe.

Epoksiidvaik

Epoksüvaigud

Käsitsi paigaldatav epoksiid

Ampreg 30 Ampreg 30
Värske -11 %
Model: Ampreg 30
Tutvustame Ampreg 30 vaiku, teie esmaklassilist komposiitlahendust. Ampreg 30 on suure jõudlusega epoksüvaik, mis on tuntud oma suurepärase tugevuse, vastupidavuse ja mitmekülgsuse poolest. Ükskõik, kas ehitate suure jõudlusega komposiite, merekomponente või kosmoseosi, pakub Ampreg 30 ületamatut tö..
42.62€ 47.82€
Maksudeta:35.22€
Model: CASTEPOX
Epoksüvaike valamise süsteem, mida saab kasutada peaaegu igal pinnal. Vaiku võib kasutada dekoratiivtoodete valmistamisel, liimina, kui ka sidusainena klaaskiudkangastega. Vaigul on ultraviolettkiirguse kaitse niiskuse ja isetasanduvad võimed. Korraga võib valada pinnale kuni 4 cm paksuse kihi. ..
22.02€ 26.26€
Maksudeta:18.20€
Model: CEPOX
Läbipaistev kõrgläikega katesüsteem, mida saab kasutada peaaegu igal pinnal. Vaiku võib kasutada dekoratiivtoodete valmistamisel, liimina, kui ka sidusainena klaaskiudkangastega. Vaigul on ultraviolettkiirguse kaitse niiskuse ja isetasanduvad võimed. Korraga võib valada pinnale kuni 1 cm paksuse kih..
22.99€ 27.82€
Maksudeta:19.00€
PRIME 37 PRIME 37
Värske -8 %
Model: PRIME 37
PRIME 37 on madala toksilisusega epoksüvaik infusiooniks. Sobib suurte keerukate komposiitdetailide tootmiseks. Kasutamiseks süsinikkiust, armid või klaaskiust kangaga. Tavaliselt kasutatakse seda jahimastides, jahtide keredes, tuuleturbiinide labades, lennukitiibades ja muud tüüpi kandekonstruktsio..
133.10€ 145.44€
Maksudeta:110.00€
Model: WINTER-EPOXY
Talvel epoksüvaik madala temperatuuriga tingimustes. Kuivatage +5 ° C-stPakett sisaldab 1 kg vaiku + 330 g kõvenditVaik formuleeritud klaaskiu-, süsinikkiu-, kevlar- ja muude laminaatide valmistamiseks, täiteainetega koostise valmistamiseks, betooni immutamiseks, täiteainetüüpi epoksüüd põrandate va..
19.99€ 22.99€
Maksudeta:16.52€
Model: 652-IDA-1.5
Multifunktsionaalne ja läbipaistev epoksüvaik Epidian 652 pakub suurepärast läbipaistvust, muutes selle ideaalseks projektidele, kus esteetika on esmatähtis. Saavutage kristallselge viimistlus, mis tõstab esile teie töö keerukad detailid.Mitmekülgne: see epoksüvaik on uskumatult mitmekülgne. Kasutag..
20.99€ 22.45€
Maksudeta:17.35€
Model: 652 IDA 3kg
Vaik formuleeritud klaaskiu-, süsinikkiu-, kevlar- ja muude laminaatide valmistamiseks, täiteainetega koostise valmistamiseks, betooni immutamiseks, täiteainetüüpi epoksüüd põrandate valmistamiseks, puidu, kivi, raua jms. materjalide liimimiseks. See epoksüvaik on mõeldud käsitsi paigaldami..
44.89€
Maksudeta:37.10€
Model: 652-IDA-6kg
Vaik formuleeritud klaaskiu-, süsinikkiu-, kevlar- ja muude laminaatide valmistamiseks, täiteainetega koostise valmistamiseks, betooni immutamiseks, täiteainetüüpi epoksüüd põrandate valmistamiseks, puidu, kivi, raua jms. materjalide liimimiseks.See epoksüvaik on mõeldud käsitsi paigaldamise mee..
79.86€ 81.31€
Maksudeta:66.00€
Model: IDA
IDA - amiini kõvend (alifaatne amiin)IDA kõvendit kasutatakse peamiselt madala molekulmassiga epoksüvaikudega kompositsioonides ja nende baasil toodetes.omadused:Viskoossus temperatuuril 25 ° C: 20 - 30 (mPa s)Tihedus 20 ° C juures: 0,978–0,983 (g / cm 3)Amiini arv: min. 1100 (mg KOH / g)..
9.14€
Maksudeta:7.55€
Model: EPIDIAN 652
Epoksüüdvaigu süsteem EPIDIAN 652 vaik.Vaik formuleeritud klaaskiu-, süsinikkiu-, kevlar- ja muude laminaatide valmistamiseks, täiteainetega koostise valmistamiseks, betooni immutamiseks, täiteainetüüpi epoksüüd põrandate valmistamiseks, puidu, kivi, raua jms. materjalide liimimiseks.See epo..
786.50€
Maksudeta:650.00€
Tooted 1 kuni 10, kokku 10 tootest (1 lehekülge)