Menu
Your Cart

Veebilehte kasutades nõustute selle Privaatsuspoliitikaga. Kui te ei nõustu selle poliitikaga, palun, ärge kasutage seda veebilehte. OÜ „Kompozītmateriali“ jätab endale õiguse seda poliitikat igal ajal muuta. Kui jätkate OÜ „Kompozītmateriāli“ veebilehe kasutamist pärast muudatuste tegemist meie Privaatsuspoliitikas, kinnitab see teie nõustumist nende muudatustega.Privaatsuspoliitika

Liimid

Liimid

Liimid

konstruktsioon liimid

LIIMID | COMPOSITE24

Spabond segamisots
Värske
Model: MIXER
Spabond mikser on ette nähtud kasutamiseks koos Spabondi liimidega. Mikseri otsik segab Spabondi liimikompositsiooni nii, nagu see on ette nähtud. Hind on 1 tk..
3.75€
Maksudeta:3.10€
Model: 340RHFKT400ml
Spabond™ 340 LV HT FAST on suure jõudlusega liim, mis on mõeldud suurte konstruktsioonide, nagu jahi kered ja tuuleturbiini labad, liimimiseks. See on kulutõhus süsteem, millel on head termilised ja mehaanilised omadused. Koostis tagab kõrge termilise jõudluse ja võimaldab kiiret kõvenemist, muutes ..
33.88€
Maksudeta:28.00€
Spabond 445 must
Värske
Model: SPABOND-445
Spabond™ 445 on karastatud suure jõudlusega liimisüsteem, mis sobib ideaalselt suurte konstruktsioonide liimimiseks, kus substraadi pinnad on ebaühtlase geomeetriaga. Välja töötatud oma eelkäijate tõestatud jõudluse põhjal, samas jagavad samu kõvendi komponente nagu Spabond™ 435 ja 440, et pakkuda t..
39.93€
Maksudeta:33.00€
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)