Menu
Your Cart

Veebilehte kasutades nõustute selle Privaatsuspoliitikaga. Kui te ei nõustu selle poliitikaga, palun, ärge kasutage seda veebilehte. OÜ „Kompozītmateriali“ jätab endale õiguse seda poliitikat igal ajal muuta. Kui jätkate OÜ „Kompozītmateriāli“ veebilehe kasutamist pärast muudatuste tegemist meie Privaatsuspoliitikas, kinnitab see teie nõustumist nende muudatustega.Privaatsuspoliitika

PREPREG KANGAD

Prepreg või eelimpregneeritud kiudmaterjal tähendab seda, et kanga kius juba on lisatud vajalik kogus vaiku kiu massi suhtes. Prepreg materjal kõveneb seda kuumtöödeldes vähemalt 8 tundi temperatuuril kui 90 °C. Meie pakkumises on prepreg materjalid tihedusega 50 - 400 g/m2, erineva vaigu protsentuaalse koostise ja kiudude suundadega.

PREPREG KANGAD

PREPREG KANGAD

PREPREG KANGAD

Model: CUDP200
Ühesuunaline prepreg süsinikkangas on juba eelnevalt immutatud 35% kahekomponentse epoksüüdvaiguga. Eelimmutatud kiud erineb selle poolest, et need kiud on immutatud spetsiaalse termokõveneva vaiguga, mis põhineb parematele mehaanilistele omadustele ja selliselt luuakse kvaliteetsem, tugevam ja vast..
36.30€
Maksudeta:30.00€
Tooted 1 kuni 1, kokku 1 tootest (1 lehekülge)