Menu
Your Cart

Veebilehte kasutades nõustute selle Privaatsuspoliitikaga. Kui te ei nõustu selle poliitikaga, palun, ärge kasutage seda veebilehte. OÜ „Kompozītmateriali“ jätab endale õiguse seda poliitikat igal ajal muuta. Kui jätkate OÜ „Kompozītmateriāli“ veebilehe kasutamist pärast muudatuste tegemist meie Privaatsuspoliitikas, kinnitab see teie nõustumist nende muudatustega.Privaatsuspoliitika

Tooted

Tooted

Tere tulemast saidile composite24.ee – teie peamine kvaliteetsete vaigu- ja komposiitlahenduste allikas. Avastage meie laia valiku esmaklassiliste vaigutoodetega võimaluste maailm. Alates epoksiidist ja polüestrist kuni erivaikudeni – meil on kogenud klienditeenindusmeeskond, kes teie komposiite ellu äratab. Meie vaigupood on lemmikkoht komposiitide entusiastidele, käsitöölistele ja professionaalidele, kes otsivad suurepärast kvaliteeti ja jõudlust. Ükskõik, kas soovite paadiehitust, lennukeid, autoosi või kunstiprojekte, meil on teie konkreetsetele vajadustele sobiv lahendus. Sirvige meie tootevalikut, et leida vaike, mis on kohandatud teie projekti nõuetele, olgu need siis ülimalt vastupidavad, UV-kindlad või hõlpsasti kasutatavad. Tänu meie valdkonna teadmistele ja tipptasemele pühendumisele võite loota, et meie vaigud tagavad iga kord erakordseid tulemusi. Nautige oma komposiitprojektide erinevust kasutades composite24.ee. Tellige juba täna ja realiseerige oma tööde kogu potentsiaal. Olgem teie partneriks kombineeritud täiuslikkuse saavutamisel.

Suur valik komposiitmaterjale - vaigud, kangad, vaakummaterjalid, liimid, tööriistamaterjalid komposiitmaterjalide valmistamiseks.

Tooted

epoksiidvaik

klaasiud