Menu
Your Cart

Veebilehte kasutades nõustute selle Privaatsuspoliitikaga. Kui te ei nõustu selle poliitikaga, palun, ärge kasutage seda veebilehte. OÜ „Kompozītmateriali“ jätab endale õiguse seda poliitikat igal ajal muuta. Kui jätkate OÜ „Kompozītmateriāli“ veebilehe kasutamist pärast muudatuste tegemist meie Privaatsuspoliitikas, kinnitab see teie nõustumist nende muudatustega.Privaatsuspoliitika

3D CORE 10mm

3D CORE 10mm

3D CORE on kulutõhus lahendus tööks kinniste vormidega ja käsitsi paigaldamisel.

3D CORE't võib kasutada nii alusmaterjalina kui ka keskkihina infusiooniprotsessides. 3D CORE põhineb PET-ile või (polüetüleentereftalaadile - Polyethylene Terepthalate). 3D CORE paneelid on saadaval hambuliste külgedega ja suuremate konstruktsioonide valmistamisel neid saab väga täpselt kokku panna. Kasutades seda materjali infusiooniprotsessides, pole vaja peelply, infusioonivõrku ega perforeeritud kilet. 3D CORE sobib kõigi standardvaikudega - polüester, epoksüüd, vinüülester ja teistega. Sobib tööks kinniste vormidega, sealhulgas infusiooni, RTM Light, RTHM Heavy Applications.

Kasutatakse järgmistes valdkondades: jahtlaevade kered, tekid, paadid ja erinevat tüüpi ujuvvahendite konstruktsioonid. Transpordi detailid ja paneelid masinatele, haagistele, veoautode. Autotööstuses: rongide ja busside interjöörid ja eksterjöörid. Puhkuseks: süstad, lainelauad, basseinid ja vannid. Tööstuslikud: fassaadpaneelid, ventilaatorid, mahutid, paagid ja muud detailid.

Tihedus: 100kg/m3

Mõõtmed: 477x350

Paksus: 10mm

Hind 1 tk. kohta

3D CORE 10mm

SENDWICHMATERJALID - 3D CORE 10mm

3D CORE 10mm - SENDWICHMATERJALID | COMPOSITE24

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Halb Hea
Captcha
  • Stock: In Stock
  • Brand: 3D CORE
  • Model: 3D-CORE-10mm
  • Weight: 0.20kg
  • SKU: 3D-CORE-10mm
  • UPC: 3D-CORE-10mm
14.62€
Maksudeta: 12.08€