Menu
Your Cart

Veebilehte kasutades nõustute selle Privaatsuspoliitikaga. Kui te ei nõustu selle poliitikaga, palun, ärge kasutage seda veebilehte. OÜ „Kompozītmateriali“ jätab endale õiguse seda poliitikat igal ajal muuta. Kui jätkate OÜ „Kompozītmateriāli“ veebilehe kasutamist pärast muudatuste tegemist meie Privaatsuspoliitikas, kinnitab see teie nõustumist nende muudatustega.Privaatsuspoliitika

Ampreg 30

Ampreg 30 | COMPOSITE24
Ampreg 30 | COMPOSITE24
Värske -11 %
Ampreg 30 | COMPOSITE24
Ampreg 30 | COMPOSITE24
Ampreg 30

Tutvustame Ampreg 30 vaiku, teie esmaklassilist komposiitlahendust. Ampreg 30 on suure jõudlusega epoksüvaik, mis on tuntud oma suurepärase tugevuse, vastupidavuse ja mitmekülgsuse poolest. Ükskõik, kas ehitate suure jõudlusega komposiite, merekomponente või kosmoseosi, pakub Ampreg 30 ületamatut töökindlust ja kasutuslihtsust. Tänu madalale viskoossusele võite oodata suurepärast niisutamist ja minimaalset õhu kinnijäämist, mille tulemuseks on suurepärased tühimikevabad laminaadid. Investeerige Ampreg 30 Resinisse juba täna ja avage oma projektide kogu potentsiaal. Viige oma meisterlikkus tööstuse lemmikepoksiididega uutesse kõrgustesse.

Ampreg 30 on optimeeritud suurte komposiitkonstruktsioonide tootmiseks, kasutades käsitsi paigutamise ja vaakumkottimise tehnikaid, pakkudes samal ajal paremat tervist ja ohutust madala mürgisusega toorainete hoolika valiku kaudu.

Ampreg 30 suhteliselt madal algne segaviskoossus võimaldab raskekujuliste tugevduste kiiret niisutamist. AmpregTM 30 on loodud pakkuma suurepäraseid mehaanilisi ja termilisi omadusi nii ümbritseval temperatuuril kui ka mõõdukal temperatuuril (50 °C). See süsteem on saadaval kõigi AmpregTM 3X Hardener kiiruste valikuga, alates kiirest kuni eriti aeglaseni ja paljudes formaatides alates väikestest pakenditest kuni trumlite ja IBC-deni.

Ainulaadne koostis pakub paremat tervist ja ohutust madala toksilisusega toorainete hoolika valiku ja valgustpeegeldava tehnoloogia abil, mis koos UV-valgusallikaga tuvastab kuni 1 mm suurused tilgad, et hõlpsasti tuvastada saaste ja parandada tööstushügieeni.

100:26 vaigu ja kõvendi massisuhe kõvendi kiiruste vahemikus

DNV-GL ja Lloyds Register Saadaval on sertifitseeritud vormingud

Madala toksilisusega kõvendi koostised Täiustatud ohumärgistus CMR ja SVHC**

Vähendatud keskkonnaohud Standardvarustuses on Gurit LRT (valgust peegeldav tehnoloogia).

Testitud kõrge õhuniiskusega keskkondades

Hind näidatud 1kg epoksüvaigu Ampreg 30 ja 260g Kõvendi aeglase kohta

Ampreg 30

Epoksiidvaik Ampreg 30

epoksüvaigu

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
Halb Hea
Captcha
  • Stock: In Stock
  • Model: Ampreg 30
  • Weight: 1.30kg
  • Dimensions: 0.20cm x 0.30cm x 0.30cm
42.62€
47.82€
Maksudeta: 35.22€

Võimalikud valikud

Sildid: ampreg , epoksiidvaik